fbpx

Operator CNC Abkant

Inapoi la Joburi

Post: Operator CNC Abkant

Locatie Job: Companie cu traditie in domeniul echipamentelor termice | Brasov

Profil Candidat | Operator CNC Abkant

  • Absolvent de scoala tehnica (liceu, colegiu tehnic, facultate);
  • Curs de calificare operator CNC (nu este obligatoriu);
  • Cunostinte de desen tehnic (se testeaza);
  • Disponibilitate de lucru in schimburi (3 schimburi) si ore suplimentare;
  • Domiciliu stabil in Brasov;
  • Seriozitate, dornic de a invata, dinamic.

Atributii si Responsabilitati

  • Realizeaza piesele lansate in productie;
  • Raspunde de modul de intocmire si de corectitudinea lucrarilor executate;
  • Raspunde de calitatea lucrarilor executate in procesul de productie.

Beneficii

  • Salariu motivant, corelat cu experienta si abilitatile candidatului;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie stabila si cu experienta relevanta in domeniul de activitate;
  • Bonusuri de performanta;
  • Plata ore suplimentare;
  • Prima de vacanta, tichete de masa, polita de sanatate.